frame

DRV8825 heatsink bants?z geldi ?

hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
Merhaba arkada?lar,

Headsinkler bants?z geldi nas?l yap??t?rabilirim ?

(Soru facebook grubuna gelmi?tir. Emre Cevahir Korkmaz'a aittir.)

Yorumlar

• Sorunun cozumune ince cift tarafli bant veya 3m cift tarfli isi bandiyla ulasabilirsiniz , isi bandi bulmaniz zor olabilir ince cift tarfli banti herhangi bir tabelaci elektronikci teknik servisten vs temin edebilirsiniz rulo almaniza gerek yok

Ince cift tarafli bantla cozdum ben
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    konu sabitlendi
  • hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    Merhaba Emre, dikkat et o bantlar fazla ?s?n?nca kayd?r?yorlar. sistemi so?utman laz?m. Ramps üzerinde ki pinleri tak bir 12V Fan ile sistemi so?ut aksi halde bant kayar ve k?sa devre yapabilir.
  • file.php?1,file=18777,filename=image.jpg

bu resimde gösterildi?i gibi mi ba?lamam laz?m extruder ve ramps i so?utmak için
    bugün dedi?iniz ç?k??lar? bulamad?m
    Hay?r a?a??daki gibi olucak.

ramps1.jpg
  • reshootreshoot Yeni Üye
    dostum bu arada biraz alakas?z olucak ama ben drv8825 sürücü ald?m bende heatsink yok türkiyeden temin etmek mümkün mü sizce ben pek biyerde bulamad?m elime çabuk geçmesini istiyorum o yüzden soruyorum.?imdiden te?ekkürler
    Bakay?m bende olabilir. ?stanbulda m?s?n
  • reshootreshoot Yeni Üye
    Hocam gebzedeyim.?stanbul çok yak?n fakat bir ayd?r bulamad???m heatsinkleri ramps kablo seti al?rken tesadüfen buldum sipari? verdim.?lginiz için çok çok te?ekkür ederim bilseydim buraya çok önceden yazard?m.Yar?n elimde olur umar?m kargo istanbul taraf?ndan geliyor.Bu arada bir sorum daha olucak A4988 sürücülerinin heatsinkleri ile drv8825 sürücülerin heatsinklerin boyut olarak bir fark? varm?d?r yani birbirine uyumlumudur.Bu konuda bir bilginiz var m? veya heatsinkleri bu ?ekilde kulland?n?z m??
    Ayn? olmas? laz?m biz heatsink kullanm?yoruz.

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.