frame

Tridi dükkan ?ikayet

Tridi dükkan firmas? ile Abbas 3D yaz?c? için fiyatta anla?m??t?k. Ancak firma son anda fiyat de?i?ikli?i yaparak biz size kdv hariç fiyat vermi?tik ?eklinde adeta k?v?rma yaparak fiyat? art?rm??t?r. 4 kez görü?me yap?lmas?na ra?men son anda yap?lan bu de?i?iklikten ötürü sizin arac?l???n?zla firmay? Türk halk?na ?ikayet ediyorum. Siz siz olun asla amatörlerle çal??may?n.

Yorumlar

• hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    Merhaba nedir problem acaba ? Abbas için size ne fiyat verildi ?
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    merhabalar forum sitemizin tridi dukkan veya herhangi bir 3d yazici firmasiyla ticari bir baglantisi yoktur biz forum olarak her firmayla görü?üyoruz sektör ve hepimizin gelisimi icin tesekkürler

Nozzle lar? Çektik Ate? Ediyoruz
  • Merhabalar,

Ben Tridi Atölye'den Sultan. Ufak bir yanl?? anla??lma olmu? ve ö?rendi?imiz gibi ö?renci arkada?lar?m?z?n hocalar? ile görü?erek sorunu hallettik. Her firma ile her alan da problem ya?anabilir. Bizim ile ileti?ime geçildi?i takdirde her sorunu yap?c? bir bak?? aç?s? ile çözmeye haz?r?z.

Abbas kitiniz haz?rland?. Bugün kargoya veriyoruz. Bitirme tezinizde de ba?ar?lar diliyorum.
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    sorununuz cozulduyse konuyu kapatiyorum lutfen bilgi veriniz

Nozzle lar? Çektik Ate? Ediyoruz
  • Sultan han?m ile görü?ülerek sorun halledilmi?tir. Tridiatolye firmas?n? ilgilerinden dolay? çok te?ekkür ediyoruz. Konu kapatilabilr.

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.