frame

reprap nedir ?

hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
RepRap insanlığın ilk genel amaçlı kendini kopyalayabilen üretim makinesidir.
RepRap masa üstü kullanımı için serbest bir plastik obje yazıcısıdır. Zaten RepRap'te bir çok plastik parçadan oluşmaktadır ve RepRap yine kendisi bu parçaları ve kendi RepRap oluşturma kitini yazdırabilir. Parçaları birleştirip yine bir RepRap yazıcı elde edebilirsiniz bir arkadaşınıza verebilirsiniz. Ayrıca kullanışlı bir çok materyal yazdırabilirsiniz. RepRap bir üretim makinasıdır, ve her kesim için çok faydalı olabilir. Siz de kendinize hitap eden bir çok şeyi bu yazıcı ile üretebilirsiniz.
RepRap.org bir topluluk projesidir. Bunun anlamı bu site de dahil herşeyi düzenleyebilirsiniz, daha iyi hale getirebilirsiniz, kendinize ait yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.
Topluluk portalımızda daha fazla bilgi bulablir ve girişimimize siz de dahil olabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz, sol tarafta bulunan içerik listesinden daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Diğer dillerde hazırlanmış içerikleri görebilirisinz. RepRap ilk düşük maliyetli 3B (3 boyutlu) yazıcı projesidir ve açık kaynak (içerik) olarak oluşturulmuştur, çok geniş çapta üne ve üyeye sahiptir.

http://reprap.org/wiki/RepRap/tr Alıntı yapılmıştır. Kim çevirdi ise eline sağlık.

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.
Powered by VanillaForums, Designed by Raven Creativity

İletişim

info@3dyazicidestek.com
3dyazicidestek@gmail.com

Get In Touch