frame

Forum - Öneri

Arkada?lar, her kullan?c?n?n avatar/profil resmi/imzas? çok gereksiz büyük. Konulara verilen cevaplar? okurken çile çekiyorum. Görsel olarak daha uygun bir temaya geçilemez mi ??

Bir de her konuyu yeni sekmedeaçt???mda, her zaman sayfan?n en sonundan ba?l?yor. Bu da bence bir hata sorunu okumak için hep sayfa ba?? yapmak zorunda b?rak?yor forum.
?lgilenilirse sevirinim.

Yorumlar

• dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    guzel tespit serkan calismalar basladi oneri icin tesekkurler baska onerisi olan varda bu basliktan yazabilir
  • Misal 3d kalem ile ilgili bir konu yazı başlattım ama üye kontrol panelinden ve sitede ara yerinden bulunmuyor.
    ısime tıklayıp bütün mesajlara bakınca ancak bulunabiliyor.
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    kontrol ediyorum
  • ramses061ramses061 Yeni Üye
    şu türkçe karakter sorununa da acilen bir çözüm bulunmalı. Kıvranıyoruz resmen.
  • drwildmfbdrwildmfb Administrator
    ramses061 yazdı: »
    şu türkçe karakter sorununa da acilen bir çözüm bulunmalı. Kıvranıyoruz resmen.

Türkçe karakter problemi alt yapı değiştirirken sadece transfer konusunda yaşandı. Yeni açılan hiç bir konuda ve postta türkçe karakter problemi yaşanmamaktadır.

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.