frame

Bu Başlık Altında Tanışalım

dgsbsbgdgsbsbg Administrator
kategorisi Genel
ınş .Müh. Makine Teknikeri www.ravencreativity.com ve www.3dyazicidestek.com/ da Kurucu Vatanına Milletine Devletine düşkün ADAMIN G CODE u dur
«1

Yorumlar

• unnamedunnamed Administrator
    HAYIRLI UğURLU OLSUN

Adamın G koduyuz
  • merhaba fatih ejder olarak bende buradayım
  • MrnobodyMrnobody Super Moderator
    Raven Creativity'de çevirmen ve tasarım ekibinin içindeyim hayallerinizi ve hayallerimizi gerçekleştiriyoruz smile.gif R.C.'de gelişim devam ediyor!
  • ta1drta1dr Bilir Kişi
    bende burdayım hayırlı olsun
    Ahmet UÇAN
  • hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    Merhaba ben de HaciBot. Elimizden gelen tüm desteği verip şu 3 boyutlu yazıcı işini Türkiye'de yaygınlaştıralım.
  • Merhabalar ben Melih Açıkgöz,aranıza ankaradan katılıyorum smile.gif
  • merhaba ben yusuf bu işte daha yeniyim konyalıyım
    http://www.yusufozyer.com sitesinin sahibiyim
  • Merhaba bende Emre cevahir. Balikesir Uni Mak Muh ogrencisiyim araniza istanbullardan buralara gelmekteyim smile.gif
  • Merhaba ben Yigit yas 26 mak. Müh. Izmir. Memnun oldum. ızmir de olan arkadaşlara elimden geldiğince yadimci olabilirim.
  • turkoturko Yeni Üye
    Merhaba bende Bilal Emre Harita Kadastro Teknikeri ve Jeofizik Mühendisiyim sivasta bulunan arkadaşlarla reel olarak destek halinde olabilirim
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

ıstanbul dan Tayfun ben. Uzun zamandır uzaktan takip ediyorum 3d printer ları. Sonunda ben de başladım kendi printer ımı yapmaya.

Site hepimize hayırlı olsun.

Her ölçüde alüminyum sigma profil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim, aklınızda bulunsun.
  • Merhaba.
    ısmim Ahmet Adana'da yaşıyorum Endüstriyel elektronik ön lisans ve işletme lisans mezunuyum elektrik-otomasyon üzerine çalışıyorum şuanda da Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim.

Kendi 3B yazıcımı hobi olarak yaptım ve kullanıyorum, çalışma sistemi CoreXY.
  • PrestijPrestij Yeni Üye
    Merhaba bende Prestige smile.gif konuları takip etmeye geldim.Adamın G Code'larına selamlar MFB'ye selamlar.
    Web tabanı programcılığında okuyorum.
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    hoşgeldin berkay sanada selamlar
  • unnamedunnamed Administrator
    Selamlar olsun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • togitogitogitogi Yeni Üye
    Herkese Selam,

ızmirden Turgay Kansu ben.Elektrik Teknikeriyim.Hoby cnc ve 3d yazıcı ile uğraşıyorum.
    Hoş geldiniz umarım forumumuz faydalı olur.
  • togitogitogitogi Yeni Üye
    Hoşgördük.Faydalı olacağını umuyorum.
  • Herkese Merhaba
    ısmim Orkun Ankarada yaşıyorum. Önlisans Mekatronik Programı mezunuyum şuan açık öğretim işletme okuyorum 22 yaşındayım 3d printerları uzun süredir takip ediyordum yapmak yeni kısmet oldu (tabi daha bitiremedim) böyle bi siteyi bizler için hazırlayan admin'e ve sitede sorunlarımıza yardım etmeyi esirgemeyen arkadaşlarımıza ve abilerimize çok teşekkür ediyorum
    hosgeldin orkun bizde sana tesekkur ediyoruz ilerlemelerini yazicinla ilgili calismalarini merakla bekliyoruz iyi forumlar

Nozzle ları Çektik Ateş Ediyoruz
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar istanbuldan Mustafa YÜKSEL
  • muisdomuisdo Yeni Üye
    Merhaba. Adım Muhammed 21 yaşındayım Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.
  • Merhaba adım Efesmile.gif prusa i3 sahibiyim, çok fazla anlamadan bende işin içine girdim biraz yardımınıza ihtiyacım olacak..
  • Herkeze merhaba;
    Eski heykel ve maket ustasıyım.7 axis cnc operatörüydüm.Gcode lar hastalık yapınca 3b baskı makineleri ile uğraşmaya başladım.2 3 senedir bu işin içerisinde ve 3 aydır da kendi şirketimi açmış bulunmaktayım.Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve elimden gelen en fazla çabayla bu devirde insan kalmaya çalışıyorum.3Dteksprint olarak buradayım ve umarım faydam dokunur.
    Herkeze selamlar sevgiler hayırlı haftalar.
    Hasan ÇAPRAZ
    3dteksprint yazdı: »
    Herkeze merhaba;
    Eski heykel ve maket ustasıyım.7 axis cnc operatörüydüm.Gcode lar hastalık yapınca 3b baskı makineleri ile uğraşmaya başladım.2 3 senedir bu işin içerisinde ve 3 aydır da kendi şirketimi açmış bulunmaktayım.Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve elimden gelen en fazla çabayla bu devirde insan kalmaya çalışıyorum.3Dteksprint olarak buradayım ve umarım faydam dokunur.
    Herkeze selamlar sevgiler hayırlı haftalar.
    Hasan ÇAPRAZ
    Hoş geldin abi seni görmekten onur duydum
  • emrahpmkemrahpmk Yeni Üye
    emrah pamuk ankara oturuyorum. aslen trabzonluyum. elimde bir adet 20x20x30 3d yazıcım var. hobi oalrak lazer markalama cihazı yapmaya çalışıyorum. daha çok bunun ile ilgili yardım almak için foruma üye oldum. geldiğim aşamaları tek tek anlatıp yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak hemde kendi takıldığım yerde yardım almak istiyorum. herkese selamlar...
    Ankara'da Murat Yurteri il bayilik konusunda anlaşmış bulunuyoruz. Abbas 3boyutlu yazıcılar konusunda bilgi alabilirsiniz.
  • Sabri Erdi Yıldırım Karadeniz teknik üniversitesi makina mühendisliğinden bi girişimciyim.
  • Merhaba, ben Serkan Yıldırım Dumlupınar Üniversitesi Makina Mühendisliği Son sınıf öğrencisiyim. 2 Yıldır yazıcılarla uğraşıyorum.

https://www.facebook.com/yimbiraralik
  • admsvgadmsvg Yeni Üye
    adem sevgi anadolu üni. böte mezunu atanamamışlardan 25 yaşında yakışıklı :cool:

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.