frame

Pla filament temini

ethicrowethicrow Yeni Üye
kategorisi Pla Filament
Pla filament sadece ben mi bulamiyorum genel bir sorun mu anlamis degilim [emoji1] mor ve gri pla ariyorum esun marka nereden bulabilecegimi bilen duyan varsa bir yazsin hele

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Yorumlar

• hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    http://edukkan.3dortgen.com/

Esun tavsiye etmem.
  • http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=tamtamg

Esun Pla y? ben bu sat?c?dan al?yorum. En son ald???mda yeni ürünler y?lba??ndan sonra gelecek demi?ti. ?lla esun olacak diyorsan?z ileti?ime geçip sorabilirsiniz.
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    ben esun kullanmiyorum suan bilmiyorum yani
  • sigmoidsigmoid Yeni Üye
    Ben esun kullan?yorum ve memnunum. www.uzaras3d.com dan al?yorum. Almadan önce sitedeki telefonu aray?p bilgi de alabilirsiniz.
  • ethicrowethicrow Yeni Üye
    Esun dememin sebebi 60 tl gibi bir fiyata 1 kg filament alabiliyorum kalite konusunda da 2 kg bitirdim sorun yasamadim ama esundan baska marka kullanmadim henuz belki onlar cok daha iyidir bilmiyorum

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
  • gumushgumush Yeni Üye
    Fatih hocam , Esun konusundaki cekinceniz nedendir ? Bildigim kadari ile oldukca yuksek miktarlarda deneme imkaniniz oldu. Colorfabb daha kaliteli olabilir ama Esunda gordugunu olumsuzluklari yazabilir misiniz ?
    Ben Esun kullandim , memnun kaldim , ancak bir sure sonra ( nemden etkilenme sanirim ) kirilmalar basladi , oyle alip kisa zamanda bitiremedigim icin zaman zaman sorun oluyor halen elimdekiler.
    ColorFab'dan 10 kadar aldim ama deneme sansim olmadi henuz. Ancak bu arada Ultimaker'da kullanmistim , ayni zamanda hatta acikta kalmasina karsin bir kirilma gerceklesmedi.

ColorFabb kullandiktan sonra yorumlarimi tekrar yazarim.

Bu arada Furkan bey Flamentler icin bir deneme paketi ( hepsinden 2'ser metre gibi ) bir secim paketi olusturulabilirse renk doku ozellik acisindan filamentler daha iyi ayir edilebilir diye dusunuyorum.

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.