frame

Studica Artık Türkiye'de !

Studica TurkeyStudica Turkey Yeni Üye
kategorisi Genel
62 Ülkede sektörün en iyisi olan Studica artık Türkiye’de

Studica, yazılım ve teknoloji ürünleri için bir eğitim kaynağıdır. Studica’nın saha içi ve saha dışı satış personelleri vardır ve bir e-ticaret sitesi, aynı zamanda da bilgilendirici bir blogtur. Facebook, Google+, Pinterest ve Twitter birlikteliği, eğitim topluluğuna hizmet etmek için bu işe yardım etmektedir. Yerel ve dünya çapında eğitim sektörüne hizmet ederek, yakın gelecekte Studica’nın dünya çapında daha planlanmış ofisleri vardır.
Studica.com STEM Eğitim Sistemi için etkili çözümleri, oyun geliştirme, tasarım programları ve daha birçok olanak sunar. Ayrıca Studica yazılım, 3D Yazıcıları, 3D mice, Pen Tabletler, donanım ürünleri gibi çok çeşitli ürünler sunar. Autodesk, Adobe, Microsoft, National Instruments, fischertechnik, 3D Systems, Quark, Wacom, Unity, GameSalad, Avid, 3Dconnexion ve daha birçok büyük marka tekliflerini içerir. Studica öğrencilere, fakülte ve okullara akademik ürünlerde indirimler sunar. Firmanın 27. Yılını kutlayarak bizim başarımız kesin en iyi hizmetleri, ürünleri sağlamak ve müşterilerimizi desteklemek bizim felsefemizin bir sonucudur. Yıllar geçtikçe bu felsefe, sektörümüzün lideri olmamızı sağladı.

http://www.studica.com/tr/tr

Yorumlar

  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    bu tarz yazilariniz ve basliklariniz icin bir bolum olusturulacaktir yazdiginiz yazi ve bilgilendirme icin tesekkurler lutfen dahada kapsamli bilgiler veriniz herkezin bilgisi olsun
    Not:tanitim yapmak yasak degildir sadece fiyat vererek ticarete girmek yasaktir.

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.
Powered by VanillaForums, Designed by Raven Creativity

İletişim

info@3dyazicidestek.com
3dyazicidestek@gmail.com

Get In Touch