frame

3d yazıcı hafıza kartını görmüyor çözümü?

myesil33myesil33 Yeni Üye
kategorisi Donanim
3d yazıcı hafıza kartını görmüyor çözümü varmı acaba? ama başka kart takınca telefon hafıza kartını takınca (adaptörü ile) görüyor...

Yorumlar

• sigmoidsigmoid Yeni Üye
    Yazıcıyı kendiniz mi topladınız? Genelde sdkart soketlerinde veya entegresinde sorun oluyor. Benimde başıma geldi. Yeni bir lcd aldım ve düzeldi.

Sd kartınız fat olarak mı formatlanmış? Genellikle düşük kapasiteli kart tavsiye ederim. Ben 2gb kullanıyorum.
  • hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    Adaptör al sadece. Çözüm için ABBAS III'de Sd kart yerine USB yazdırmayı koyacağız.
  • proteusproteus Yeni Üye
    Benim bir çok sd karttan sadece en küçük olan 2 gb lığı görüyor. E birini görmesi yeter. O Kartı kullanıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    kartlar ne yazikki sorunlu daha dogrusu kart adaptörü sikinti yazicida butun bi sekilde kart kullanin micro ile adaptör kullanmayin
  • dosya sistemiyle alakalı olabilir. yanlıs hatırlıyor olabilirim yanlıssa duzeltsın arkadaslar. fat32 formatında olmalı repetıer kullnıyorsan gb sınırı yok. marlınde 1 den buyuk okumuyor... diye biliyorum
  • hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    Repetierde şuan 2-4-8 gb kullanıyoruz. 16gb denemedim.

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.