frame

bas?mda kalkma sorununa kar?? çözüm

ben pla hammadeli bask?m? tablaya yap??t?rmak için bu spreyi kullan?yorum güzelde yap??t?r?yor tavsiye ederim
d2nOzn.jpg
fiyat?da mavi banta göre uygun 5 tl ye alm??d?m bunu

Yorumlar

• dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    yusuf.ozyer yazdı:
    ben pla hammadeli bask?m? tablaya yap??t?rmak için bu spreyi kullan?yorum güzelde yap??t?r?yor tavsiye ederim
    d2nOzn.jpg
    fiyat?da mavi banta göre uygun 5 tl ye alm??d?m bunu

[size=large]kullanimi hakkinda da bilgi verirseniz diger kullanicilarda bilgilenir[/size]
  • cam?n üzerine s?k?yorum biraz bekliyorum elimle hafifçe deyince yap??kan oluyor dolay?s?yla bask? s?ras?nda kalma yapm?yor
  • yusuf.ozyer yazdı:
    cam?n üzerine s?k?yorum biraz bekliyorum elimle hafifçe deyince yap??kan oluyor dolay?s?yla bask? s?ras?nda kalma yapm?yor

Merhaba.
    Is?t?c? tabla kullan?yormusunuz yoksa do?rudan cam üzerine s?k?p ?s?t?c? tablay? çal??t?rmadan m? bask? al?yorsunuz.

E?er ?s?t?c? tabla gerekmiyorsa saç spreyini bende denemek isterim.

Ben 5mm pleksiglass üzerine PowerABS kullan?yorum ?s?t?c? tabla olmadan çok çok iyi yap???yor kalkma olmuyor ama büyük parçalar? sökerken eziyete dönüyor.
  • tablay? al??kanl?k olmu? her seferinde açar?m hemende ?s?nd??? için pek önemsememi?dim ?imdi makinede 4 saatlik bir bask? var di?er bask?y? tablay? açmadan sipreyle deneyece?im
  • Kalkma sorununa çözüm olarak ben spreyin yan?nda Brim uyguluyorum. 1.5~2mm lik brim ile kalkma problemi ya?amadan bask? alabiliyorum (özellikle beyaz filamentlerde boya gibi maddeler olmad??? için ergime noktas? daha farkl? oluyor renklilere göre buda problem yarat?yor.)
    Tabi as?l soru;
    Brim'i parçadan nas?l düzgün temizleyebilece?iz? bunun içinde sanayide tak?mc?lardan Raskete ucu ve tutucusundan al?n, parça so?uduktan sonra ama kargaburun ama parmag?n?zla brimi dipten k?rarak temizleyin sonra raskete ile kalan çapaklar? temizleyin.

Rasketenin amac? metal ve metal olmayan parçalar?n keskin kö?elerine pah k?rmakt?r.

c255016e416484f00b1a1f7052a87af6dd757ae6.jpg <--- raskete ve raskete tutucu aynen bu resimdeki gibidir.

Parça kenarlar? tamamen pürüzsüz olur ve çok ince pahl? olur (elinizin ayar?na göre)

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.