frame

kosgeb bu sektöre destek verirmi

merhaba arkadaşlar yazıcı işini iyice geliştirmek istiyorum kosgeb bu sektöre destek verirmi sonuç olarak bir nevi üretim yapılmakta yazıcı yapmak yada parça üretmek gibi

Yorumlar

• Öncelikle belirtmek isterim eğer yazıcı işine gireceksen bence yerli ve piyasadaki yazıcılara rakip olabilecek bir yazıcı olsun, bildiğim kadarıyla kosgeb ve tübitak ile SENERTEK3D işbirliği içinde yerli yazıcı yapmıştı, piyasada hali hazırda üniversitelerin kaynaklarını sömürerek 3d yazıcı ihtal edip satan birçok firma mevcut onuda deneyebilirsin...
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    şalo yazdı: »
    merhaba arkadaşlar yazıcı işini iyice geliştirmek istiyorum kosgeb bu sektöre destek verirmi sonuç olarak bir nevi üretim yapılmakta yazıcı yapmak yada parça üretmek gibi

öncelikle paraniz yok ise kosgeb işinize yaramayacak sebebi ise once harcayin faturalandirin sonra size ödeyelim diyorlar ole hibeler krediler filan dusunulen gibi degil ve bunu deneyip batanda cok kisi var dikkatli inceleyin lutfen iyi forumlar

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.