frame

simplify

nailbozkurtnailbozkurt Yeni Üye
kategorisi Yazılım
simplify 3d yazılımını cracklısını kullanan varmı nerden bulduysam işe yaramıyorda

Yorumlar

• kimse beni yanlıs anlamasın kesınlıkle bilgi saklamak paylasmamak değil amacım . bencıl bi insanda değilim . ama insanımızın bı huyu var bunu kabul edelim . bilgiyi kap ve ordan uzaklas .... her gırdıgımde onlıne sayıya bakıyorum 2 kayıtlı varsa 30 mısafır gıbı absürt bi orantı var. konuların cevaplarını uye dısında goruntuleyememek gıbı bır secenek varsaki eğer acıl yapılmalı hem uye sayımız artar hemde toplumsal mesaj verılmıs olur belkıde... evet belkıde yanlıs dusunuyorum
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    nailbozkurt yazdı: »
    simplify 3d yazılımını cracklısını kullanan varmı nerden bulduysam işe yaramıyorda

ne yazikki bunu burda paylasamayiz lisanli bir program çünkü
    nailbozkurt yazdı: »
    kimse beni yanlıs anlamasın kesınlıkle bilgi saklamak paylasmamak değil amacım . bencıl bi insanda değilim . ama insanımızın bı huyu var bunu kabul edelim . bilgiyi kap ve ordan uzaklas .... her gırdıgımde onlıne sayıya bakıyorum 2 kayıtlı varsa 30 mısafır gıbı absürt bi orantı var. konuların cevaplarını uye dısında goruntuleyememek gıbı bır secenek varsaki eğer acıl yapılmalı hem uye sayımız artar hemde toplumsal mesaj verılmıs olur belkıde... evet belkıde yanlıs dusunuyorum

bu konu icinde sizleri en yakin zamanda bilgilendireceğiz teşekkür ediyorum ilginiz için
  • ılginiz için ben teşekkür ederim
  • ve sonunda misafirlerle alakalı duzenleme gelmiş . konu kapanabilir teşekkürler
    biz teşekkür ederiz forum hepimizin gelişmesi için kuruldu fikirler onemli

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.