frame

fuara katılan adminlerden görüş talep etmek istiyorum uygunsa...

merhaba site yöneticileri fuarda stadınızı ziyaret ettim tebrik ederim bu arada...

arz-talep-ilgi görüş düşünce tarzı bir makale yayınlamanız mümkünkü
özellikle 3d yazıcı geleceği pazar payı piyası gibi gibi...

şimdiden teşekkür ederim

Yorumlar

• drwildmfbdrwildmfb Administrator
    Merhaba bununla ilgili önümüzdeki günlerde bi yazı yayınlımayı düşünüyorduk zaten. Sizde hak verirsiniz ki fuar oldukça yorucu geçti 1-2 gün kafa toplamanın ardından fuar notlarımızı sizinle paylaşacağız
  • drwildmfbdrwildmfb Administrator
    Ayrıca ben şöyle bir soru yöneltiyim. Fuara gelip bizimle tanışan arkadaşlar bizden memnun kaldınız mı düşünceleriniz fikirleriniz nelerdir
  • dgsbsbgdgsbsbg Administrator
    ben gelen bütün arkadaslardan memnun kaldim bizi taniyanlar burdan yazsinlar dusunulen gibimiyiz bende merak ettim
  • kendi düşüncemi paylaşıyorum
    abbas yerli üretim v2 modeli ticari olarak satılmakta tarafınızdan buna ragmen
    stadta yaptığımız görüşmelerde başka yazıcılardan(markalardan) örnekler verdiniz
    bilgi paylaşımı yaptınız piyasası var geliştirilebilir dediniz.
    bu benim çok hoşuma gitti bencillik yapmadınız başka stadlarda piyasası yok başlamadan biticek gibi sözler duydum

baskı hızı konusunda bir muhabbetimiz oldu
    şase sağlam olacak hıza göre akışkanlık ayarlanacak gibi ortak düşünceli bi görüşme kafamdaki soru işaretiydi orada hemfikir oldum

sorularım yanıtsız kalmadı sıkılmadan cevapladınız hatta bir ara içimden yeter stadtın önünü kapattık gidelim artık dedim kendi kendime

kısaca süperdi.
  • Son gün son saatlerde gelmiş olmamıza rağmen bize çok ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz özellikle de Delta modeli hakkındaki görüşlerinizi aldığımız için çok mutluyuz teşekkür ederiz
  • realistrealist Yeni Üye
    ben de fuara geldim fuar gayet güzeldi.ben de ileri de 3d yazıcı almayı planlıyorum.bu fuarların sene de 2 defa yapılması gerekli bence.fuarın konum yeri ters bir yerdeydi bu yönden biraz sıkıntı yaşadım yaşadık.dönüşte saat 5 den sonra servis yokmuş.fuardan beklentim daha çok çeşitli 3d yazıcı olmasıydı.bu yönden biraz sönüktü.ancak genel itibari ile güzeldi.

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.