frame

Mimari modeller

oskiliyatoskiliyat Yeni Üye
kategorisi Genel
iyi günler ben özel bir şirkette grafikerlik yapıyorum ve ek olarak 3 d modelleme ile uğraşıyorum
benim sorum modellerimi basabileceğim güzel baskı kalitesi veren hangi makinedir. şimdiden teşşekkürler.

Yorumlar

• Baskı kalitesi güzel demek biraz yetersiz kalır sonuçta şirket için alınacaksa basılacak modeller ne kdr detaylı olacak, kullanılacak malzeme ne olacak, karışık renklerde baskı yapılacakmı bunlar önemli birde şöyle bir durum var ne kdr bütçe ayırmayı düşünüyorsunuz 400$a da kaliteli baskı veren cihaz var 4000$a da.
  • yok ben kendim bireysel birşeyler yapmayı düşünüyorum bütçemde asgari ücretle çalışan biri olarak çok da fazla değil https://blog.3bfab.com/wp-content/uploads/2015/08/3d-printing-architecture-wallpaper-4.jpg bu resimdeki baskı kalitesini alabilirmiyiz yani güzelden kastım o.
  • Görseldeki maketi parça parça ABS filament ile üretebilirsin ayrıca şeffaf filament ve siyah renk geçişleri mevcut bu denli üretim yapacaksan benim sana tavsiyem Zortrax M200 alman hem çoklu parçalar basacağın için tekrar tekrar uğraşmaz ve görseldeki kalitede köprüleme alırsın.

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.