frame

Sigma 3D yazılım dosyaları

Merhabalar,

Sigma 3D topladım. Yazılım dosyalarını paylaşabilecek arkadaş var mı? Repetier mi marlin mi kullandıldı?

Yorumlar

• gkhn1608gkhn1608 Sigma 3d Geliştiricisi
    Merhabalar,

Sigma 3D topladım. Yazılım dosyalarını paylaşabilecek arkadaş var mı? Repetier mi marlin mi kullandıldı?

Mail adresini özelden yazarsan atabilirim
  •  Benin ardiuno mega bozuldu yenisini aldım.Sigma 3d ye özel yazlım bulamadım. Mümkünse yazılımı banada yollarmısınız.
  • ben de sigma 3d topladım ama yazılımla ilgili sıkıntı çekiyorum, repetier yüklemiştim, tabla ve nozzledaki ısıtıcı ısınmıyor, extruder motoru dönmüyor (ekrandaki düğmeden menüye gelip veya repetier programından manuel döndürmeye çalışınca da dönmüyor ancak motorda sıkıntı yok, çalışan x ekseni motoruyla dönmeyen extruder motorunun yerlerini değiştidim, extruder gene dönmedi ama x ekseni döndü yani yazılımda bir sorun var) hazır bir yazılım yok mu, repetier veya marlin fark etmez. birisi buraya atabilir mi veya mail atmak isterlerse: yunusemrecoban1881@hotmail.com adresine atabilirler lütfen yardımcı olun çok sevinirim bıktım uğraşmaktan çok uzun sürdü.

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.