frame

Yazıcılardan nema 17 sökmek

thiazvidsthiazvids Yeni Üye
kategorisi Genel
Arkadaşlar merhaba prusa i3 yazıcının büyük bir kısmını hallettim geriye sadece motorlar kaldı ben aslından eski yazıcılardan sökmek istiyorum elektronik hurdacılara gidip aramayı düşünüyorum sizce değer mi böyle yapan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum veya 2. el mi alıyım en ucuz nema17 20 liradan satılıyor bu arada Ankara da oturuyorum 2.el nema17 satan var mı acaba ?

Yorumlar

• ta1drta1dr Bilir Kişi
    hacibot dan alabilirsin
  • Nokta vuruşlu yazıcılardan çıktığını biliyorum ama başka nereden çıkar bilemiyorum. Hurda yazıcılar bulsan bile insanlar bu mevzuya uyandı :) vereceklerini sanmam, alsan bile Ankada'da çektiğin trafiğe falan değmeyebilir. Gerçi Ankara resmi kurumlar vb açısından oldukça zengin, çıkma hurda yazıcı bulunabilir gibi. Bulursan al bize de sat :) Ya da Japan servo 4 kablolu bipolar motoru al, tak keyfine bak derim.
  • Uzaras3D satıyordu refurbished orjinal japan servo nema17, tavsiye ederim hem ses olarak, hemde performans olarak çin nema17lerden katbekat daha iyi
  • Eyvallah arkadaşlar bir elektronik hurdacılarda şansımı deneyeceğim eğer olmazsa 2.el satan arkadaşlardan alırım

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.