frame

Aliexpress Endüstri Kategorisi Kapanacak

ilkeilke Üye
kategorisi Genel
Merhaba arkadaşlar. Bir konuda bilgi vermek istiyorum. Aliexpress'ten bir tedarikçim mail attı. Maile göre önümüzdeki ay cnc parçaları, rulmanlar, vidalı miller ve bunun gibi parçaların listelendiği kategoriler kaldırılacakmış ve satışlarına izin verilmeyecekmiş. Bazı 3D printer parçları da bu kategoride yer alıyor. Bunun üzerine Aliexpress destek birimiyle görüşerek olayı doğruladım. Ancak bu parçaların satışı tamamen kalkmayabilir dendi ve 'Diğer' kategorisi altında satış devam edebilirmiş. Yani tam kesin bir şey yok gibi. Getirtecekleriniz var ise tamamlayın derim.
Bilgilerinize.

Yorumlar

• Bilgi için teşekkürler. Sebebi neymiş ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sebebini açıkça belirtmediler. Sadece bazı yeni kurallar nedeniyle dediler.
  • ta1drta1dr Bilir Kişi
    paypal da kapandı ama her hürlü yolu var panik yapmayın
  • 1 haziran 2016 itibariyle yürürlüğe ayrıca gelen kargoların üzerinde TC kimlik numarası bulunmaması halinde gümrüğe alınmayabileceğine dair kanunda çıktı bilginiz olsun...
  • Geçen hafta 3 adet kargo teslim aldım bir problem yaşamadım TC kimlik numarası konusunda. Kanun ismi ve maddesi nedir paylaşabilir misiniz? Gümrük ve Ticaret Bakanlığı sitesinde de konuyla ilgili bir yönetmelik ya da kanuna rastlamadım henüz.

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.