frame

3bbul.com nedir?

3B Bul3B Bul Yeni Üye
kategorisi Genel
3BBUL.COM NEDıR:
3bbul.com; Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde, üç boyutlu yazıcı sektöründe faliyet gösteren kişi ve kurumların 3 boyutlu yazıcılarını, yedek parça ve sarf malzemelerini, baskı, tarama, tasarım ve tersine mühendislik gibi hizmetlerini ekleyebildikleri ve böylece bu ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyanlarla daha kolay iletişime geçebildikleri bir web sitesidir.
Kısacası 3bbul.com'u ziyaret eden bir kullanıcı, 3 boyutlu yazıcı ile alakalı her şeye çok koly bir şekilde ulaşabilir. Geniş ürün çeşitliliğinden yararlanarak ihtiyacına en uygun ürün veya hizmeti rahatlıkla bulabilir.

FıRMALAR AÇISINDAN 3BBUL.COM:
3 boyutlu yazıcı sektöründe faliyet gösteren bir firma;
* ıletişim ve ulaşım bilgilerini ekleyerek müşterilerin firmayla daha kolay iletişim kurmalarını sağlayabilir ve hizmet kalitesini artırmış olur.
* Sektör içerisinde kurumsal kimliğini ön plana çıkarmış olur.
* 3 boyutlu yazıcı sektörünün toplumsal anlamda tanınmasına ve toplumun ileri teknolojiye yönelik bilinçlenmesine katkı sağlayarak sosyal sorumluluğunu yerine getirmiş olur.
* "SEKTÖRDEN" sayfası sayesinde 3 boyutlu yazıcı sektörünü yakından ve anlık olarak takip edebilir.
BıREYSEL KULLANICILAR AÇISINDAN 3BBUL.COM:
3bbul.com'u ziyaret eden bireysel kullanıcılar;
* Lokasyon tabnlı algoritmalar sayesinde kendi konumuna yakın firmaları görebilir, tek bir tıkla iletişim ve ulaşım bilgilerini bulabilir. Böylelikle ihtiyacı olan hizmet veya ürüne en kısa ve verimli bir şekilde ulaşabilir.
* Çok geniş ürün ve hizmet seçeneği arasından kendi ihtiyaçlarına en uygun olan hizmeti veya ürünü bulabilir.
* Yine "SEKTÖRDEN" sayfası sayesinde 3 boyutlu yazıcı sektöründeki güncel gelişmeleri anlık olarak takip edebilir.
KAYIT-KULLANIM SORUMLULUKLARI:
3bbul.com prensiplerinden biri olarak; üyelik ve kullanım karşılığı hiçbir zaman ücret talep etmez, bubakımdan kullanıcılar, ücretsiz bir şekilde iş yerlerini ve ürünlerini ekleyebilirler.

3BBUL.COM'UN SUNDUğU VE SUNMAYI PLANLADIğI HıZMETLER:
* Site içi reklam hizmeti: bu hizmetten yararlanarak firmanızın, ürünlerinizin ve kampanyalarınızın site içerisinde tanıtımınızı yapabilirsiniz.
* Ürün ve firma öne çıkarma hizmeti: Bu hizmet sayesinde siteye eklediğiniz bir ürünün vitrin sayfasında (Ana Sayfa) görünmesini sağlayabilirsiniz.
*Canlı destek hizmeti: bu ücetsiz hizmet hayata geçirildiğinde müşterilerinizle anlık görüntülü olarak iletişim halinde olabileceksiniz.
* E-Ticaret hizmeti: Bu hizmet sayesinde ürünlerinizin 3bbul.com üzerinden kolay bir şekilde satışını gerçekleştirebilecek ve tahsilatını yapabileceksiniz.
KISACASI 3BBUL.COM
3 boyutlu yazıcılar ile alakalı her şeyin düzenli bir şekilde bulunduğu ve herkesin kullanımına sunulmuş bir web sitesidir.
Detaylı bilgi, görüş ve önerileriniz için: 3bbuldestek@gmail.com

Yorumlar

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.
Powered by VanillaForums, Designed by Raven Creativity

İletişim

info@3dyazicidestek.com
3dyazicidestek@gmail.com

Get In Touch