frame

Ucuz Yazıcılar Hakkında

hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
kategorisi ÖNEMLı
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 4 yıldır 3 boyutlu cihaz üretip satıyoruz. Karşılaştığımız önemli bir konuyu açıklamak gereği duydum.
Genelde öğrenci arkadaşlar olmak üzere bir çok alıcı arkadaş hevesi geçince yada ödeneği başkasına yıkıp sonra cihaz ona kalınca hemen paraya çevirmek istiyor. Bu durumda bedelinin çok altından satış yapabiliyorlar.

Liseli gençler özellikle abi abi diyerek parçaları ölü fiyatına ve hatta bedavaya getirip cihaz yapabiliyorlar. Sonra bunu satarkende çok ucuza veriyorlar.

Bu cihazlardan bize ait olduğunu düşündüğünüz cihazları kaçırmayınız. Bizim imal ettiğimiz bir Abbas enaz 3-4 yıl çalışır. Ama emin olmadığını durumlarda almayınız sonra çöple uğraşırsınız.

ıkinci ele kimse karışamaz ve bu cihazın kötü olduğu anlamına gelmez. ısteyen 2.elde istediği fiyata satabilir. Ama ben sıfır satıyorum diyerek ölü fiyatına Abbas satan olursa rica ediyorum lütfen bizle iletişime geçin.

Saygılarımla
Fatih Bölük

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.