frame

prusa i3 donma sorunu

poisofnpoisofn Yeni Üye
öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim daha 1 hafta olmadı prusa i3ümü alalı, aliexpress üzerinden çinden alıp kendim topladım modeli P802MA olanlardan pozisyon sensörlülerden neyse yazıcımda ısınmama kalkma gibi sorunların hiç birini yaşamazken birden bir sorun oluştu yazıcım baskının ortasında hiç bir hata vermeden duruyor ve yazmaya devam etmiyor bir kaç kere karşılaştım aynı yazıcıdan arkadaşımdada var ve onda böyle bir problem yok sorunla daha önce karşılaşıp çözmüş bir arkadaş bana yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

Yorumlar

• twentysiztwentysiz Yeni Üye
    Satın aldığın satıcıya mesaj atmanızı tavsiye ederim Türkiyede bu aliexpress yazıcılarından fazla kullanan yok o yüzden çözüme ulaşmak zor olucaktır

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • poisofnpoisofn Yeni Üye
    hocam forumda benzer bi başlık buldum ama daha sonra o başlığı bir daha bulamadım neyse sorun galiba oturduğum dairedeki topraklamada çünkü oda içerisinde yazıcı çalıştığında başka elektronik bir cihaz açılıp kapandığında bu sorunu yaşıyorum onun dışında yazıcım sorunsuz çalışıyor şimdi bu sorun için çözüm arıyorum

Bir Yorum Bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.