frame

Prusa Cam Tabla Çatlama Problemi

Sinan Y???NSinan Y???N Yeni Üye
kategorisi Genel
Yaklaşık 6 aydır sorunsuz şekilde kullandığım printer ın geçtiğimiz hafta yatak ısınması sırasında cam tabla 4 farklı yerinden bir anda çatladı. Daha sonra yeniden cam tabla kestirip monte ettim ve cihazı henüz ilk kullanışımda yatak ısınması sırasında ilk defa kullanılan cam 80 derece civarında yine çatladı. Böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum. Çözümün ne olduğu konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Yorumlar

• hacibothacibot Abbas Geliştiricisi
    3 yılda 3 cam çatlattım. Bu arada son camı çatlak kullandım 6 ay . sonra değiştirdim. Havalar sıcak 65-70derecede bas bakalım gene böyle mi olucak.
  • turkoturko Yeni Üye
    güzel bir şekilde çatlamış ama smile.gif
  • ta1drta1dr Bilir Kişi
    ben 2mm cam kullandim hic boyle sorun yasamadim sicaklikta 95 ila 100 derece kullanmistim halende kullaniyorum zaman zaman

http://www.ta1dr.com
  • fotoğraf çerçevesinin camı vardı elimde kestim kullanıyorum 80 dereceye kadar denedim banamısın demedi biggrin.gif
  • Cam konusunda ikeanin 20x20lik 4mmlik aynaları var 4 lu paket 13 lira gibi fiyat gayette sağlam tavsiye ederim. Kenarı köşesi yok zimparali ayna elinizi kesme şansı yok

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.