frame

Parça tedarik

halil1halil1 Yeni Üye
kategorisi ÖNEMLı
ellimde bir adet prusa i3 makinem var ve parcaları daha önce kit olarak bir yerden toplu aldım fakat sonra şunu fark ettim parçaları çin sitelerinden getirtseydim yada daha farklı türkiye toptancılarından parça parça olsaydım daha uygun olucagını fark ettim şimdi delta tipi bir makine toplamak istiyorum bu konudada pek bir kaynak bulamadım ve parça tedarik konusunda hepimiz en ucuza bulup güvendigimiz ürünlerin linkini ve adresini yazabilirmi

Yorumlar

• Nerede yaşıyorsun rolleyes.gif ızmir deysen sana yardımcı olabilirim bazı mekanik parçalar için.
    ayrıca delta için birşey söyleyemem ama CoreXY gibi yada Sigma gibi bir makineyi tavsiye ederim.
  • halil1halil1 Yeni Üye
    Denizlide yaşıyorum toplama konusunda hangisi daha rahat olur birden fazla makine topluyacam hızlı kaliteli ve maliyeti düşük bir makine toplamak istiyorum prusanın dışında smile.gif
  • halil1 yazdı:
    Denizlide yaşıyorum toplama konusunda hangisi daha rahat olur birden fazla makine topluyacam hızlı kaliteli ve maliyeti düşük bir makine toplamak istiyorum prusanın dışında smile.gif

maliyeti düşük toplanabilecek bir cihaz biliyorum. http://www.thingiverse.com/thing:400566 mc3 diye geçen rus bir cihaz. Herseyi printer dan basılıyor size bir kaç tane gijon rulman ve mil almak kalıyor. long distance extruderı mevcut. internette videolarını izledim 180mm/sn hızlara çıkabiliyormuş. bende ucuz ve piyasaya dagıtmak için bu cihazdan yapmayı planlıyorum. ayrıca suanda da yüksek maliyetli wireless destekli 400x400x600lük C-bot yapmaya çalışıyorum smile.gif
  • halil1halil1 Yeni Üye
    cok güzel calışmalarını görmeyi cok isterim özelliklede ucuz maliyetli olanı, bende bi araştırma yapıcam teşekür ederim smile.gif

Bir Yorum Bırak

Görsel/dosya bırak

3d Yazici Destek

| 3d Yazıcının kalbi burada atıyor
3d Yazıcı Destek© 2017 | 3d yazıcılar hakkında herşeyi bulabilceğiniz, ücretsiz yardımlaşma ve dayanışma forumudur.